Go On Yhtiöt

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs), 40100 Jyväskylä

Janne Korhonen

toimitusjohtaja +358 40 865 4886 janne.korhonen@go-on.fi

Joni Lius

kehitysjohtaja +358 40 838 8000 joni.lius@go-on.fi

Juha Kalajanniska

myyntijohtaja +358 40 821 7511 juha.kalajanniska@go-on.fi

Sami Lehmus

liiketoiminta- ja henkilöstöjohtaja +358 40 044 1900 sami.lehmus@go-on.fi

Larisa Marttinen

kansainvälisen rekrytoinnin asiantuntija +358 50 532 4004 larisa.marttinen@go-on.fi

Karoliina Virtanen

markkinointipäällikkö +358 40 801 2914 karoliina.virtanen@go-on.fi

Kimmo Carlson

markkinointikoordinaattori +358 40 125 3677 kimmo.carlson@go-on.fi

Go On Yhtiöt

Asemakatu 12 B 52 (2.krs)

Avaa Google Mapsissa

Ota yhteyttä - Go On Yhtiöt