Team Lahti

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs, 15110 Lahti
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Jonni Vauhkonen

yrittäjä/ yksikönjohtaja, SHL +358 44 011 3333 jonni.vauhkonen@go-on.fi

Jelena Alkunen

HR-päällikkö, SHL +358 44 768 0860 jelena.alkunen@go-on.fi

Noora Paananen

HR-asiantuntija +358 44 709 0226 noora.paananen@go-on.fi

Nea Kirjonen

HR-asiantuntija +358 44 312 2630 nea.kirjonen@go-on.fi

Niina Mustasalo

HR-koordinaattori +358 44 029 4444 niina.mustasalo@go-on.fi

Salla Pohjonen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL (opintovapaalla) salla.pohjonen@go-on.fi

Go On Lahti

Hämeenkatu 20, 3.krs

Avaa Google Mapsissa

Ota yhteyttä - Go On Lahti


Go On Lahti- kaikki avoimet työpaikat

11 vuotta ansiokasta asiakaspalvelua omien töiden ohella, Go On vuokratyö mahdollistaa keikketyöt Sibeliustalolla

Meillä on täällä tosi hyvä henki porukassa ja ollaan sibeliustalolaisia. Kyllä tämä talo on ollut sellainen missä mielellään viihtyy ja hommat on toiminut Go Onin sekä Sibeliustalon puolelta.


Reijo Mäkitalo

Go On vuokratyöntekijä

Lue lisää