Team Kouvola

Go On Kouvola

Hallituskatu 7 F, 4.krs, 45100 Kouvola
Aukioloaika: ma-pe 8-16

Johanna Ahtiainen

yrittäjä / yksikönjohtaja, SHL +358 40 585 8527

johanna.ahtiainen@go-on.fi

Jukka Koskinen

yrittäjä, SHL +358 44 011 4444

jukka.koskinen@go-on.fi

Antti Saira

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL +358 44 585 9162

antti.saira@go-on.fi

Elina Haatainen

HR-asiantuntija, myynti +358 44 723 8475

elina.haatainen@go-on.fi

Sari Ahola-Norrila

HR-assistentti +358 40 191 2596

sari.ahola-norrila@go-on.fi

Laura Oinasmaa

HR-asiantuntija +358 40 199 8166

laura.oinasmaa@go-on.fi

Tanja Häkkinen

HR- ja rekrytointiasiantuntija, SHL (vanhempainvapaalla) +358 44 585 9150

tanja.hakkinen@go-on.fi

Go On Kouvola

Hallituskatu 7 F, 4.krs

Avaa Google Mapsissa

Ota yhteyttä - Go On Kouvola


Go On Kouvola- kaikki avoimet työpaikat