Team Helsinki

Go On Helsinki

Go On Helsinki auttaa sinua henkilöstöasioissasi kokonaisvaltaisesti. Palveluvalikoimaamme kuuluvat henkilöstövuokraus, rekrytoinnit sekä henkilöarviointipalvelut. Teemme myös interim-toimeksiantoja ja konsultoimme myynnin johtamisen sekä lakisääteisten HR-asioiden parissa. Lisäksi toteutamme muutosturvaan liittyviä valmennuksia henkilökohtaisella ja aidosti välittävällä otteella.

Go Onin palveluverkosto kattaa koko Suomen ja pystymme palvelemaan teitä myös valtakunnallisesti.

Työnhakijoille on tarjolla koko ajan uusia tehtäviä eri toimialoilla. Jos et juuri nyt löytänyt sopivaa paikkaa, jätäthän avoimen hakemuksen.

Antinkatu 3 D (7. krs), 00100 Helsinki
Aukioloaika: Palvelemme puhelimitse arkisin klo 9-16 välisenä aikana. Muina aikoina voit lähettää meille sähköpostia osoitteeseen helsinki@go-on.fi. Sovithan vierailustasi toimistollamme etukäteen.

Kimmo Hanhisuanto

yksikönjohtaja / yrittäjä +358 40 761 1808 kimmo.hanhisuanto@go-on.fi

Kirsi Levola

HR-koordinaattori +358 41 315 4662 kirsi.levola@go-on.fi

Kati Kulin

henkilöstöjohtaja +358 40 716 0379 kati.kulin@go-on.fi

Juha Kalajanniska

myyntijohtaja +358 40 821 7511 juha.kalajanniska@go-on.fi

Marianne Manninen

HR-asiantuntija (vanhempainvapaalla) +358 40 774 2798 marianne.manninen@go-on.fi

Go On Helsinki

Antinkatu 3 D (7. krs)

Avaa Google Mapsissa

Ota yhteyttä - Go On Helsinki


Go On Helsinki - kaikki avoimet työpaikat

Finlandia-talossa arvostetaan ketterää ja luotettavaa henkilöstökumppania

Henkilöstöllä on suuri vaikutus tilaisuuksien ja tapahtumien loppuonnistumisiin. Palveluhenkilöstö mitä olemme saaneet, on älyttömän hyviä tyyppejä! He ovat sopeutuneet hyvin taloon ja talon tapaan toimia.


Heikki Mäkelä

tuotanto- ja palvelupäällikkö

Lue lisää